O czym warto pamiętać kupując szkolną wyprawkę

Jeśli szykujesz szkolną wyprawkę dla siebie lub swojej pociechy, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną listę artykułów które na pewno będą niezbędne! Jeśli już kupiłaś/eś swoją wyprawkę, ale wciąż nie jesteś pewna czy to na pewno wszystkie potrzebne przedmioty, koniecznie przeczytaj nasz artykuł, umieściliśmy w nim nasze propozycje, które z pewnością się przydadzą, a mało kto o nich pamięta!

1.temperówka. Nie oszukuj się, ile razy miałaś/eś ze sobą ołówki i kredki, ale po jakimś czasie okazywało się że nie masz temperówki? No właśnie,tym razem nie daj się zaskoczyć!

2.Zestaw przyborów geometrycznych. Podkreślanie tematów w zeszycie poprzez przyłożenie telefonu komórkowego nie jest najlepszym pomysłem. Nie wygląda to estetycznie, nie wspominając o kołach rysowanych odręcznie, z powodu braku cyrkla…

3.Kubek termiczny. Wiadomo że w szkole spędzamy dużą część naszego dnia, warto zabrać sobie z domu gorąca aromatyczną kawę, herbatkę z cytryną, lub słodziutkie kakałko. Z takim wyposażeniem dzień stanie się przyjemniejszy.

Leave a Comment