Data:

Udostępnij:

O czym warto pamiętać kupując szkolną wyprawkę

Polecane artykuły

Jeśli szykujesz szkolną wyprawkę dla siebie lub swojej pociechy, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną listę artykułów które na pewno będą niezbędne! Jeśli już kupiłaś/eś swoją wyprawkę, ale wciąż nie jesteś pewna czy to na pewno wszystkie potrzebne przedmioty, koniecznie przeczytaj nasz artykuł, umieściliśmy w nim nasze propozycje, które z pewnością się przydadzą, a mało kto o nich pamięta!

1.temperówka. Nie oszukuj się, ile razy miałaś/eś ze sobą ołówki i kredki, ale po jakimś czasie okazywało się że nie masz temperówki? No właśnie,tym razem nie daj się zaskoczyć!

2.Zestaw przyborów geometrycznych. Podkreślanie tematów w zeszycie poprzez przyłożenie telefonu komórkowego nie jest najlepszym pomysłem. Nie wygląda to estetycznie, nie wspominając o kołach rysowanych odręcznie, z powodu braku cyrkla…

3.Kubek termiczny. Wiadomo że w szkole spędzamy dużą część naszego dnia, warto zabrać sobie z domu gorąca aromatyczną kawę, herbatkę z cytryną, lub słodziutkie kakałko. Z takim wyposażeniem dzień stanie się przyjemniejszy.

Redakcja poleca