Data:

Udostępnij:

Prestiżowe przedszkole za symboliczną złotówkę? Norlandia prowadzi nabór online

Polecane artykuły

Nie minęły jeszcze trzy lata, od kiedy Przedszkola Norlandia Grupy NHC (Norlandia Health & Care Group) pojawiły się w kilku polskich miastach, a już cieszą się wielką popularnością i renomą. Właśnie trwa nabór do przedszkoli Norlandii w Polsce. W kilku z nich na opiekę nad Dzieckiem rodzice wydadzą jedynie złotówkę!

Skandynawskie Przedszkola Norlandii to miejsca, gdzie dzieci czują się bezpiecznie i rozwijają się zgodnie ze swoimi potrzebami i zainteresowaniami. Wielki nacisk kładziony jest w nich na kontakt z naturą. Motto Norlandii brzmi: „ Kreatywni z natury myślimy o przyszłości”.

W Norlandii propaguje się pobyt na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Dzieci bawią się na dworze także jesienią i zimą, w ciepłych i wygodnych kombinezonach, które chronią nas przed wiatrem, deszczem i chłodem.

Skandynawska pedagogika Norlandii to również doświadczenia, eksperymenty i poznawanie otaczającego nas świata. Wiosną Dzieci poznają kwiaty, warzywa, owoce i zioła w przedszkolnych ogródkach.

Każda grupa ma swoją własną przestrzeń, w której uprawia wybrane rośliny

Latem na świeżym powietrzu dzieci spędzają po kilka godzin dziennie-  nad jeziorem, rzeką, w parku. W Norlandii Dzieci uczone są szacunku do przyrody. Wraz z wychowawcami organizują kąciki przyrodnicze (zielniki), uczą się dbania i pomagania zwierzętom- budują karmniki, organizują zbiórki karmy dla zwierząt. 

 

Jednym z priorytetów kształcenia w Norlandii jest wychowanie w duchu ekologii. Przez cały rok szkolny Dzieci uczą się wspierać działania na rzecz ekologii: oszczędzają wodę w prostych czynnościach higienicznych, eliminują naczynia jednorazowego użytku, segregują śmieci i oszczędzają energię elektryczną. Prowadzą również zbiórki dla schronisk, zbiórki ekośmieci i gromadzą nakrętki. Zapraszają rodziców na  warsztaty recyklingu.

 

Pobyt poza budynkiem przedszkola to nie tylko spacery i zabawy, ale również wycieczki do instytucji kultury – teatru, kina, na koncerty i wystawy.

 

Nie ma zdrowego stylu życia bez zdrowej diety. Dieta w pierwszych latach życia Dziecka jest niezwykle istotna i może wywrzeć wpływ na całe jego dalsze życie. W Norlandii wszystkie jadłospisy, także dla Dzieci ze specjalnymi potrzebami – alergiami, nietolerancją niektórych pokarmów, układane są według rygorystycznych reguł. Dzieci spożywają posiłki złożone z najlepszej jakości mięsa, z mnóstwem owoców i warzyw.

 

Oto szczegółowa oferta Przedszkoli Norlandii:

1.     Uczymy języka angielskiego nie tylko z lektorem, ale również na tabletach! Więcej na Moomin Language School

2.     Mamy własne kuchnie w placówkach i realizujemy indywidualne diety. 

3.     Bierzemy udział w akcjach charytatywnych i międzynarodowych. 

4.     Zapewniamy specjalne kombinezony 4F dla dzieci – dbamy o bezpieczeństwo i wygodę naszych podopiecznych.

5.     Mamy duże place zabaw – dbamy o ruch i zdrowie. 

6.     Nasze placówki zawsze usytuowane są w dogodnych lokalizacjach.

7.     Zapewniamy przestronne warunki dla dzieci – mamy duże sale zajęć pełne atrakcji dla przedszkolaków i żłobkowiczów. 

8.     Dobieramy zajęcia do indywidualnych potrzeb dzieci – oferując rodzicom również dodatkowe pakiety zajęć.

9.     Urozmaicamy podstawę programową o autorskie zajęcia wg modelu pedagogiki skandynawskiej – Kuchcikowo, Eksperymenty, Mały Ogrodnik – uczymy przez działanie.

10.  Wspieramy lokalne firmy wybierając lokalne usługi – dostawców, teatrzyki, atrakcje.

11.  Jesteśmy bliżej przyrody spędzając więcej czasu na świeżym powietrzu.

12.  Uwielbiamy wycieczki i dbamy przy tym o bezpieczeństwo – mamy własne kamizelki i odblaski. 

13.  Rodzina jest dla nas ważna – oferujemy zniżki dla rodziców posiadających m.in: Kartę Dużej Rodziny, Kartę Warszawiaka.

14.  Wspieramy dzieci z trudnościami oraz zapewniamy zajęcia specjalistyczne. 

15.  Gwarantujemy różnorodną ofertę języków obcych – i to już dla dzieci od pierwszego roku życia! 

16.  Cenimy rodzinną atmosferę w naszych placówkach! 

 

Redakcja poleca